MOTI a dat gol in preliminariile Champions League. Vezi rezultatele serii | SUPER FOTO! Romanii de la Ludogorets s-au intalnit dupa meci in fata vestiarelor cu selectionerul Christoph Daum

MOMENTE CHEIE

• Lincoln, echipa din Gibraltar, a reusit socul serii in preliminarii: 1-0 cu Celtic
Live Blog

PRELIMINARIILE UCL

Autor: Sport.ro
Miercuri 13 Iulie 2016, 23:27

Supercupa Romaniei, Astra - CFR Cluj, e sambata, de la 21:45, IN DIRECT la ProTV

21:43 12 Jul

Au inceput si meciurile Salzburg - Liepaja si Vardar - Dinamo Zagreb

21:38 12 Jul

SCOR FINAL | Zrinjski 1-1 Legia Varsovia

21:36 12 Jul

DINAMO TBILISI 2-0 ALASHKERT | Kvilitaia majoreaza avantajul in minutul 69 din penalty

HAPOEL BEER SHEVA 1-1 SHERIFF | Ogu egaleaza pentru Hapoel in minutul 43

BATE 1-0 SJK | Kendysh deschide scorul in minutul 32

21:19 12 Jul

HAPOEL BEER SHEVA 0-1 SHERIFF | Ivancic deschide scorul in minutul 21, iar Aliti de la Sheriff e eliminat, dupa ce a luat doua galbene in 26 de minute

VALLETTA 1-0 STEAUA ROSIE | Falcone deschide scorul in minutul 15

DINAMO TBLISI 1-0 ALASHKERT | Kiteishvili deschide scorul in minutul 55

21:02 12 Jul

Au inceput meciurile The New Saints - APOEL, Valletta - Steaua Rosie, Lincoln - Celtic, BATE - SJK

20:56 12 Jul

ZRINJSKI 1-1 LEGIA VARSOVIA, min 57 | Katanec egaleaza in fata Legiei.

Intre timp a inceput si partida Hapoel Beer Sheva - Sheriff

20:45 12 Jul

ZRINJSKI 0-1 LEGIA VARSOVIA, min 49 | Nikolics deschide scorul pentru polonezi

20:31 12 Jul

QARABAG - DUDELANGE, 1-0, min 28 | Richard reuseste dubla in fata celor de la Dudelange. Meci excelent pentru fotbalistul brazilian

20:12 12 Jul

QARABAG - DUDELANGE, 1-0, min 11 | Richard deschide scorul din penalty. Este primul gol al serii in preliminariile Ligii.

20:06 12 Jul

Au inceput meciurile Zrinjski - Legia Varsovia, Dinamo Tbilisi - Alashkert si Qarabag - F91 Dudelange.

17:06 12 Jul