Daca puneai 10 euro pe rezultatele astea, erai acum MILIONAR in Euro! Cati bani luai daca nimereai doua rezultate din Liga

Sahtior Donetk Bayern Munchen Liga Campionilor
Data publicarii: Marti 21 Octombrie 2014, 22:42
Data actualizarii: Marti 21 Octombrie 2014, 23:00

Seara nebuna in Champions League! S-au marcat 19 goluri in 45 de minute de fotbal total. Meciurile de la 21:45 au continuat spectacolul inceput in TSKA 2-2 City.

Dupa o repriza macabra pentru Roma, Bayern a intrat la vestiare cu un scor ireal pe Olimpico: 5-0! Si Sahtior a reusit si ea scorul istoriei sale intr-o repriza de Liga. Avea 6-0 in deplasarea din Belarus cu Bate!

Pe net a aparut deja cota cumulata pe care un parior norocos ar fi putut s-o nimereasca daca miza pe cele doua rezultate corecte: 251.000! Asta inseamna ca un pariu de 10 euro l-ar fi ajutat pe castigator sa devina milionar in euro. Ar fi avut un castig garantat de 2,5 milioane de euro!

Din pacate, nu credem ca cineva a avut inspiratia asta.... :)