Joi 23 Februarie 2017, 01:06

ASTRA-I ROMÂNIA! AZI, 22:00, in direct la PRO TV: Genk - Astra!

01:06 23 Feb SEVILLA 2-1 LEICESTER

00:34 23 Feb PORTO 0-2 JUVENTUS

23:38 22 Feb Se termina ambele meciuri! Juventus o bate clar pe Porto, iar Sevilla castiga in fata lui Leicester. La Sport.ro vin rezumatele in mai putin de 15 minute!

23:20 22 Feb GOOOL JUVENTUS! Dani Alves inscrie la un minut dupa ce a intrat in teren! 2-0 Juve!

23:19 22 Feb GOOOOOL LEICESTER! Vardy! Inscrie din nou Vardy dupa un start de cosmar in 2017! Leicester reduce din diferenta, Sevilla are 2-1!

23:16 22 Feb GOOOOL JUVENTUS! GOOOL PJACA. Primul sau gol pentru Juve! Juventus conduce cu 1-0!

23:06 22 Feb GOOOOL SEVILLA! 2-0! CORREA inscrie dupa o faza creata de Jovetic! Faza superba de atac pentru Sevilla!

22:57 22 Feb Sevilla, foarte, foarte aproape de 2-0 in startul reprizei a doua!

22:46 22 Feb
22:33 22 Feb Executie fantastica Dybala in prelungirile reprizei, BARA o salveaza pe Porto! Ramane 0-0!

22:15 22 Feb Incredibil! Telles ia doua galbene in doua minute si isi lasa echipa in 10!

22:13 22 Feb GOOOL SEVILLA! MARCHEAZA SARABIA!

22:12 22 Feb Inca o interventie importanta a lui Schmeichel!

22:01 22 Feb

SCOATE SCHMEICHEL! CORREA a tras slab, danezul a reusit sa prinda mingea! Ramane 0-0 Sevilla - Leicester!

22:00 22 Feb Penalty pentru Sevilla in minutul 13! Fault clar facut de capitanul lui Leicester, Morgan!

21:56 22 Feb Atmosfera de la Porto:

21:46 22 Feb Buffon sau Casillas?
21:44 22 Feb
21:43 22 Feb
21:43 22 Feb Incepe fotbalul minunat din Champions League! Ce scoruri credeti ca avem in seara asta? :)