VIDEO / Ca la Dinamo - Slovan! Fanii Farului l-au alergat pe portarul Vlas pe teren!

Data publicarii: Sambata 29 August 2009, 22:15
Data actualizarii: Sambata 29 August 2009, 22:15

Momente incredibile la meciul de Liga a II-a dintre Victoria Branesti si Farul Constanta.

Vezi aici toate rezultatele din Liga a II-a!

In minutul 60, 2 fani au intrat pe teren pentru a-i cere socoteala portarului Vlas pentru gafele din timpul partidei, informeaza www.liga2.ro

In acel moment, Teo Craciunescu, centralul partidei, a oprit meciul, iar galeria Farului a fost evacuata. In aproximativ 8 minute, timp in care fanii constanteni au aruncat cu scaune in jandarmi, meciul a fost reluat, iar Victoria Branesti a invins cu 4-1.

"Trebuie intelesi si suporterii pentru ca au si ei rabdarea lor. Suntem penibili, este un blocaj si meritam sa fim injurati, batuti. Nu cred ca este necesara demisia antrenorului, trebuie sa fim uniti", a declarat portarul Adrian Vlas.

Tehnicianul Marius Sumudica si-a asumat responsabilitatea pentru rezultate: "Imi asum greselile, sunt un antrenor slab".

Vlad Rusu loveste din nou: Steaua II 1-1 FCM Bacau: Vezi aici mai mult