VIDEO Echipele din Cluj, UMILITE de ucraineni! CFR a luat gol de la Burdujan! Vezi imagini aici:

Data publicarii: Sambata 28 Ianuarie 2012, 20:47
Data actualizarii: Sambata 28 Ianuarie 2012, 20:47

CFR si U Cluj au fost umilite de ucraineni. Au luat 6 goluri de la locurile 7 si 11 din Ucraina.

Burdujan a stricat ziua CFR-ului in Antalya. A marcat in victoria cu 3-0 a lui Cernomoret Odessa, locul 11 in Ucraina. Ronny a ratat un penalty pentru CFR.

Un coechipier al lui Burdujan era sa se accidenteze intr-o faza care i-a distrat pe spectatori. Inaintea meciului, CFR-ul si-a prezentat ultimul transfer - un francez adus din liga a doua portugheza.

La aceeasi ora, tot in Antalya, U Cluj a dat gol dupa doar 4 minute, dar a luat apoi 3 pana la pauza de la Tavria Simferopol. Badea s-a suparat si a schimbat toata echipa la pauza. Rachita a aparut si el la meci - le-a povestit clujenilor drumul cu peripetii al Petrolului pana la turci.