Urziceni ataca: "Dinamo sa-si ia adio de la locul I"
„Daca ne uitam peste clasament, cred ca partida noastra cu Dinamo poate fi numita un derby. Ii avertizam pe dinamovisti ca dupa meciul cu noi isi vor lua la revedere de la primul loc. Nu ne este frica de ei. Mergem in Stefan cel Mare sa castigam si sa urcam in fruntea clasamentuluiâ€, a spus Bogdan Mara.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News