Ultimul amical al celor de la Pandurii s-a incheiat cu scandal. Meciul a fost intrerupt in minutul 60

Pandurii Targu Jiu Superliga
Data publicarii: Joi 13 Februarie 2014, 21:07
Data actualizarii: Joi 13 Februarie 2014, 21:09

►Castiga zilnic bilete la Romania - Argentina, 5 martie, in direct la PRO TV! Intra AICI si ne vedem in tribune, Romania!

Meciul dintre Pandurii Targu Jiu si ucrainenii de la Cernomoret Odessa a fost intrerupta in minutul 60 din cauza incidentelor dintre jucatori, pe fondul unui arbitraj foarte slab al brigazii din Turcia, conform site-ului oficial al celor de la Pandurii.

In momentul intreruperii meciului, Cernomoret Odessa conducea cu scorul de 1-0 prin golul marcat de De Matos, in minutul 42.

Antrenorul Cristian Pustai a folosit urmatoarea formula de echipa: Stanca (Gliwa '46) - Ungurusan, Erico, Paraskevas, Sipoto Bohale - Anton, Breeveld - Buleica, Distefano, Nicoara - Bud.