Steaua PERFECTA! Visul lui Becali dupa ce echipa a facut senzatie in EL si in Liga 1! Transferuri de 5 STELE: "Negociez cu 4-5 jucatori!" Anuntul facut dupa victoria cu Molde

Steaua Gigi Becali Superliga
Data publicarii: Vineri 09 Noiembrie 2012, 08:20
Data actualizarii: Vineri 09 Noiembrie 2012, 08:21

Molde 1-2 Steaua / Pe primul loc atat in campionat, cat si in Europa League, Steaua vrea sa mai aduca jucatori astfel incat sa nu fie nicio emotie in primavara!

"Eu sunt in negocieri cu 4-5 jucatori, o sa-i cumpar in urmatoarea luna. Eu spun lucruri frumoase de Mihai Costea pentru ca m-a incantat, incepe sa devina jucatorul pe care il credeam.

Si-a revenit Tatarusanu insa nu prea a avut in seara asta ce sa apare in seara. El e portar, nu trebuie sa-l laud dupa meciul asta, ce voiati, sa se dea la o parte?

La ce a jucat Steaua in seara asta ar fi nedrept sa laud doar un jucator. Am vrut sa-l laud pe Tanase pentru ce i-am facut dupa meciul cu Dinamo cand i-am dat o palma pentru ca asa mai trebuie sa-i faci, ca sa-si revina. Asa faci cu jucatorii pe care ii iubesti, ii critici mai mult.

Daca in minutul 65 sau 70 ei ne egalau, vedeati 20 de minute de asediu, razboi, rachete!

Reghe m-a convins ca om, ca antrenor. M-a convins combinatia asta Steaua - Reghe, dupa perioada asta in care am castigat derby-urile.

Eu vreau primavara Ligii Campionilor, cea din Europa League am mai reusit-o" a spus Gigi Becali la Sport.ro