"Steaua joaca de locul 10, iar Dinamo de Liga Campionilor!"

"Steaua joaca de locul 10, iar Dinamo de Liga Campionilor!" Superliga "Steaua joaca de locul 10, iar Dinamo de Liga Campionilor!"

STEAUA 1-0 FC BRASOV / Impresarul Victor Becali a declarat ca Steaua a practicat un joc foarte slab in partida de pe teren propriu cu FC Brasov, scor 1-0.

"Sunt importante cele trei puncte pentru Steaua, insa a practicat un joc foarte slab", a spus Victor Becali, care a fost prezent la meci.

Fostul tenisman Ilie Nastase a afirmat ca formatia Steaua are evolutii "de locul 10". "Steaua joaca de locul 10, iar Dinamo in Liga Campionilor", a precizat Nastase.

"A fost un meci plictisitor, nu mi-a placut. La gol a fost o greseala de portar. Merg la Dinamo sa vad un meci mai bun", a spus si Dragomir.

ARTICOLE PE SUBIECT
Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!