'Steaua are doi jucatori in forma, iar fiecare joaca mai mult pentru el!' De ce nu a castigat derby-ul cu Dinamo
![Steaua are doi jucatori in forma, iar fiecare joaca mai mult pentru el! De ce nu a castigat derby-ul cu Dinamo Steaua Dinamo](https://res.sport.ro/assets/sport/2016/04/11/image_galleries/624131/steaua-are-doi-jucatori-in-forma-iar-fiecare-joaca-mai-mult-pentru-el-de-ce-nu-a-castigat-derby-ul-cu_1_size6.jpg)
Ultimul Steaua - Dinamo din acest sezon se vede pe 20 aprilie, de la 21:30, IN DIRECT la ProTV. Returul semifinalelor Cupei Romaniei pleaca de la 0-0.
Steaua n-a mai batut Dinamo in meci direct de 5 partide si asteapta finala din semifinalele Cupei pentru ultima sansa a sezonului de a-si lovi adversara clasica.
Fostul jucator al Stelei, Nana Falemi, explica de ce Steaua n-a reusit nici aseara sa treaca de rivala totala. Falemi spune ca seara slaba pe care au prins-o Hamroun si Stanciu, precum si lipsa de forma a Stelei au adus-o pe campioana in fata inca unui rezultate de egalitate cu Dinamo.
________Steaua - Dinamo_______in 7 puncte Steaua nu este eficienta...consuma prea multa energie, ca sa-si creeze...
Posted by Falemi Nana Ngassam on Sunday, April 10, 2016
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News