Stadionul lui Hagi a fost OMOLOGAT pentru Liga I! Viitorul va juca pe noua arena de la Ovidiu. Vezi cum arata
"Dupa ce s-au inspectat toate zonele si sectoarele din incinta si exteriorul arenei Centrale a Academiei de Fotbal “Gheorghe Hagi”, FC Viitorul a primit aviz favorabil pentru gazduirea meciurilor de Liga I. Oficializarea omologarii va avea loc miercuri, 8 iulie", anunta site-ul oficial al echipei lui Hagi.
Click aici pentru VIDEO - cum arata noua arena a celor de la Viitorul!
Posted by Academia de fotbal Gheorghe Hagi on Friday, July 3, 2015
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News