SCENE DE VIS pentru Dinamo dupa un gol incasat in ultimul minut! Ce gest au facut suporterii din Stefan cel Mare! VIDEO

Data publicarii: Sambata 16 Mai 2015, 16:29
Data actualizarii: Sambata 16 Mai 2015, 16:44

Fanii lui Dinamo se pare ca au incredere ca proiectul lui Rednic este cel mai bun din ultima vreme.

Si asta pentru ca, desi Dinamo a pierdut doua puncte acasa la ultimul meci, ei au avut puterea sa aplaude si sa incurajeze echipa.

Dinamo a remizat, 1-1, acasa, cu Gaz Metan. Meciul jucat vineri seara era sa fie castigat de 'caini', care au condus din minutul 82, prin autogolul lui Plesca.

Insa au fost egalati in ultimul minut, prin reusita Gazului, tot un autogol, al lui Ionut Serban.

Suparati in mod normal pe jucatori, suporterii 'cainilor' se pare ca i-au iertat de aceasta data si i-au felicitat la final pentru prestatia din meciul cu ardelenii.