"S-a terminat interviul?!" Moment INCREDIBIL cu Chipciu la interviuri dupa ce a dat gol! Nu mai exista rivalitate in astfel de momente: "M-am gandit la Pintilii, trece prin clipe grele"
![S-a terminat interviul?! Moment INCREDIBIL cu Chipciu la interviuri dupa ce a dat gol! Nu mai exista rivalitate in astfel de momente: M-am gandit la Pintilii, trece prin clipe grele alex chipciu mihai pintilii](https://res.sport.ro/assets/sport/2021/01/25/image_galleries/718016/s-a-terminat-interviul-moment-incredibil-cu-chipciu-la-interviuri-dupa-ce-a-dat-gol-nu-mai-exista-rivalitate_1_size6.jpg)
Alex Chipciu a fost titular cu Hermannstadt si a marcat in minutul 37 pentru 1-1.
La flash interviu, dupa meci, Chipciu n-a vrut sa iasa din direct fara sa-i transmita un mesaj prietenului Pintilii. Fostul capitan al FCSB trece prin momente grele din cauza unei situatii de familie.
"S-a terminat interviul? As vrea sa mai zic ceva. Cand am dat golul, gandul meu s-a dus catre Pintilii. E prietenul meu, stiu prin ce trece. E intr-o situatie foarte grea, stiu cum e pentru ca si eu am trecut prin asa ceva. Stiu ca nu-l ajuta cuvintele mele, n-au cum sa-l ajute, dar vreau sa stie ca sunt alaturi de el", a spus Chipciu la Digisport.
Si jucatorii de la FCSB, dar si antrenorul Toni Petrea si-au exprimat solidaritatea cu Pintilii dupa victoria cu Voluntari, de vineri seara.
"Mama lui Mihai trece prin momente dificile. A trebuit sa fie alaturi de ea la Iasi. Speram ca lucrurile sa revina la normal cat mai repede", spunea Petrea pe 22 ianuarie.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News