REVOLUTIE la Dinamo! Ultrasii vor sa faca faca scandal pe bijuteria din Ploiesti! Solutia care ii SALVEAZA pe jucatori:
Dinamovistii au ramas cu doar doua etape de suspendare dupa incidentele din derby-ul cu Rapid.
Una a trecut - cu Luceafarul in Cupa. Fanii nu se lasa si promit ca vor face din nou scandal. La Ploiesti, la primul meci oficial pe OZN Arena !
Dupa modelul Fenerbahce, seful lui Dinamo a cerut Ligii ca in Stefan cel Mare sa fie lasate doar femei si copii. La urmatorul meci in care Dinamo e suspendata.
Ultrasii lui Dinamo ameninta ca vor continua protestele. Duminica, la Ploiesti, cu Petrolul.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News