REACTIA lui Isaila dupa acuzatiile de la pauza meciului cu Pandurii! Cum a comentat eventuala DEMITERE a sa!

Superliga
Data publicarii: Luni 22 Septembrie 2014, 16:50
Data actualizarii: Luni 22 Septembrie 2014, 17:00

Astra s-a chinuit cu Pandurii, intr-un meci cu erori de arbitraj, acuzat si de antrenorul gorjenilor.

Daniel Isaila a comentat eventualul incident care ar fi avut loc la pauza meciului cu Pandurii. Intrat in vestiar, antrenorul l-a anuntat pe Enache ca va fi inlocuit. Jucatorul ar fi reactionat urat si l-a fi bruscat pe Isaila.

"Niste aberatii totale! Incredibil! Cum a fost toata saptamana. Chiar am vorbit si cu Razvan saptamana asta, glumim pe tema asta, ne pufneste rasul. Enache nu a avut niciun fel de reactie pentru ca eu am plecat din vestiar imediat dupa ce am anuntat schimbarea", a spus Isaila pentru Dolce.

In plus, acesta a dezmintit si informatiile care anuntau ca ar putea fi demis de la Astra, iar in locul sau ar putea sa vina Razvan Lucescu, ramas in prezent fara echipa, dupa demiterea de la Petrolul. Cei doi au lucrat impreuna si sunt prieteni.

Meciul Astra - Pandurii s-a terminat cu victoria cu 2-1 a celor din Giurgiu, dupa un gol in minutul 89.