Petrescu, gata sa revina in Liga I: "Mai bine decat sa stau acasa" MOTIVUL pentru care a plecat de la arabi
De ziua lui, Dan Petrescu si-a reziliat contractul cu arabii. S-a intors in Romania si asteapta oferte.
Dan Petrescu a antrenat doar 6 luni in Qatar. Seicii s-au bagat peste el la echipa si i-a parasit.
"N-o sa-mi faca mie, nimeni, echipa, echipa n-o sa mi-o faca, niciodata. Rezultatele veneau dar nu au avut rabdare, ca asa este in Golf", spune Petrescu.
Petrescu vrea sa-si gaseasca repede echipa. N-ar zice nu unei oferte din Romania. Steaua e marele lui vis.
"Decat sa stau acasa sa nu antrenez, mai bine antrenez oriunde am oferta", mai spune Super Dan.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News