Adio Champions League pentru Nesu? Mihaita Nesu ar putea pati ca Ogararu, care dupa ce s-a transferat in Olanda nu a mai apucat sa joace in cea mai tare competitie inter-clubului.
„Nu e sigur ca nu voi mai juca in Liga Campionilor, chiar daca m-am transferat la Utrecht. Ar putea fi un pas inainte, dar acum ma gandesc doar la Steauaâ€, a spus Nesu.