NEBUNIA care a schimbat meciul in 60 de secunde! Cele 2 faze care l-au facut pe Adrian Porumboiu sa acuze un BLAT! Care sunt jucatorii suspectati:

Adrian Porumboiu FC Vaslui Rapid Superliga
Data publicarii: Marti 20 Decembrie 2011, 22:14
Data actualizarii: Marti 20 Decembrie 2011, 22:30

FC Vaslui 2-3 Rapid / Adrian Porumboiu s-a enervat rau la ultimul meci din Liga 1 in 2011 dupa 2 faze ciudate

Vaslui a deschis scorul inca din minutul 13 cu Rapid si parea ca acuzele de dinainte de meci erau nefondate. Au venit apoi doua faze in minutele 35 si 36 si Adrian Porumboiu a plecat nervos din tribuna acuzandu-si proprii jucatori.

Mai intai, Denis Zmeu a dat o pasa inapoi spre Paul Papp, acesta nu si-a dat seama de intentia colegului si primul la minge a fost Deac - rapidistul a scapat singur cu portarul advers si a reusit egalarea pe tabela.

La doar cateva secunde de la reluarea jocului dupa gol, Pavlovic a avut un moment de nebunie si l-a calcat pe Dan Alexa chiar sub ochii arbitrului Istvan Kovacs. Acesta i-a acordat fara ezitare cartonas rosu.

"Au fost mai multi jucatori care au fost sunati si nu au spus" a acuzat Adrian Porumboiu dupa meci.