Momente INCREDIBILE la Timisoara! Reghecampf s-a enervat si a intrat pe teren! Ce i-a reprosat arbitrului

Laurentiu Reghecampf Marius Avram Steaua Superliga
Data publicarii: Sambata 05 Aprilie 2014, 23:24
Data actualizarii: Sambata 05 Aprilie 2014, 23:33

►FIGHT NIGHT! Mai Multa Actiune! "Bombardierul" Pascu vs "Spartanul" Izidor, sambata de la 21:00 pe Sport.ro si Voyo

Steaua a terminat la egalitate, 0-0, meciul cu Timisoara. Echipa lui Reghe a avut o singura ocazie in prima repriza, la sutul lui Sanmartean. Ultimele 10 minute ale partedei au fost foarte intense.

Ambele echipe au ratat mai multe ocazii, atat din faze fix cat si din actiune. Arbitrul Avram a acordat mai multe cartonase galbene stelistilor, lucru care l-a deranjat pe Reghecampf.

Imediat dupa fluierul de final, Reghe a intrat pe teren si s-a dus direct la arbitru. Antrenorul Stelei a fost oprit de catre politistii comunitari. Mai multi jucatori ai Stelei s-au imbrancit, insa lucrurile s-au calmat repede.