MM si Becali au mers in vestiar inainte de meci! Jucatorii sunt fericiti ca il au pe manager alaturi de ei: "Suntem mai puternici"

MM Stoica Nicolae Stanciu Steaua Superliga
Data publicarii: Luni 15 Februarie 2016, 22:30
Data actualizarii: Luni 15 Februarie 2016, 22:37

Chiajna 0-2 Steaua / Steaua castiga primul meci din 2016 si se apropie la 4 puncte de Astra.

Stelistii sunt fericiti. MM Stoica a fost eliberat si i-a vizitat inainte de meci si au reusit sa castige primul meci din 2016. Varela si Hamroun au marcat golurile Stelei de la Chiajna.

"Am venit sa castigam, am facut o repriza buna cu multe ocazii de gol. Am scazut turatia in a doua repriza, dar conteaza ca am luat cele trei puncte.

Toata suflarea stelista e bucuroasa pentru ca MM a iesit, ne-am bucurat ca l-am vazut, eu nu-l vazusem, ne bucuram ca e alaturi de noi si speram sa continuam pe linia asta cu victorii.

Mesajul era pregatit, cine marca ii dedica reusita. Steaua e mult mai puternica, vom fi si mai puternici. Am facut transferuri de valoare, mai trebuie sa inchegam putin jocul, dar asta se regleaza pe parcurs.

Marica a facut un meci foarte bun, a avut ocazii, dar nu a venit golul. Cu siguranta pe viitor va reusi sa marcheze", a declarat Stanciu la Digi.