Meme a INNEBUNIT la meciul CFR-ului: "E INCREDIBIL ce se  intampla acolo!" Managerul Stelei si-a facut PRAF rivalii chiar in timpul partidei:

Mihai Stoica CFR Cluj Steaua Superliga
Data publicarii: Vineri 19 Octombrie 2012, 09:59
Data actualizarii: Vineri 19 Octombrie 2012, 11:20

Managerul din Ghencea a tinut sa isi exprime in scris nemultumirea fata de arbitrajul de la meciul dintre CFR Cluj si Viitorul, lansand un atac virulent la adresa rivalilor.

►Castiga AICI bilete la Steaua - Molde pe National Arena! In plus, apari toata toamna in promo la PRO TV

Mihai Stoica nu a mai fost in stare sa se uite la finalul partidei dintre CFR si Viitorul, acesta explondand la adresa rivalilor dupa ce a vazut maniera de arbitraj de la meciul de aseara. Chiar daca oaspetii conduceau cu scorul de 1-0 chiar in Gruia, MM s-a temut pana in ultimul moment ca arbitrii vor face tot ce le va sta in putinta ca CFR-ul sa nu piarda.

“Pacat de o echipa atat de frumoasa si curajoasa ca Viitorul Constanta…conduce cu 1-0 dar nu vad ce minune se poate produce ca sa nu piarda la cfr…dupa ce refuzi sa-l elimini pe Muresan, dai rosu la Dica…incredibil…ce urmeaza, penalty, 6 minute de prelungiri, ceeee??? E min 67, astept cu nerabdare…”, a scris Mihai Stoica pe Facebook, facand trimitere directa la acuzatiile de blat care li s-au adus in ultimii ani celor de la CFR.

In cele din urma, oaspetii au reusit 'imposibilul' si au castigat chiar pe terenul campioanei, singurul gol al partidei fiind inscris de noua speranta a Viitorului si a fotbalului romanesc, Gabriel Iancu.

Ulterior, fostul manager al Unirii Urziceni si al celor de la Otelul a sters postarea, incercand sa evite un nou scandal cu oficialii campioanei.