Marius Avram CFR Cluj Robert Dumitru Steaua Superliga

Marius Avram la Steaua - CFR! VEZI delegarile etapei a XVII-a!

Centralul Marius Avram a fost desemnat sa conduca partida dintre Steaua si CFR Cluj in timp ce Robert Dumitru a fost delegat la meciul Dinamo - FC Timisoara, ambele intalniri urmand sa se dispute in cadrul etapei a XVII-a a Ligii I.

SPORT.RO
Data publicarii: Marti 23 Noiembrie 2010, 17:05
Data actualizarii: Marti 23 Noiembrie 2010, 17:12

Marius Avram va fi ajutat de asistentii Mircea Orbulet si Vasile Marinescu la partida dintre Steaua si CFR Cluj, care se va disputa duminica, de la ora 21.00, in timp ce arbitru de rezerva a fost desemnat Florin Miron. Observatorii partidei vor fi Stan Prodan si Dumitru Mihalache.

Centralul Robert Dumitru va fi asistat la meciul dintre Dinamo si FC Timisoara, care se va disputa sambata, de la ora 21.45, de arbitrii Ionel Popa si Adrian Vidan, in timp ce rezerva a fost desemnata Cristina Dorcioman. Observatorii meciului vor fi Tudor Constantinescu si Mircea Mihail.

Arbitrii si observatorii celorlalte partide din cadrul etapei a XVII-a a Ligii I.
Unirea Urziceni - Sportul Studentesc, vineri, ora 18.00
Arbitri: Radu Petrescu (central) - Ioan Onicas, Valentin Avram (asistenti) - Catalin Florescu (rezerva).
Observatori: Alexandru Crisan, Mircea Calin.
FC Vaslui - Pandurii Targu Jiu, vineri, ora 20.30
Arbitri: Adrian Camanescu - Stelian Slabu, Andrei Constantinescu - Cristian Sava Gaina.
Observatori: Marian Salomir, Paul Costas.
Otelul Galati - Astra Ploiesti, sambata, ora 14.00
Arbitri: Sebastian Coltescu - Aurel Onita, Vladimir Urzica - Bogdan Hanceariuc.
Observatori: Marian Dorobantu, Nicolae Dobrescu.
FC Brasov - FC Rapid, sambata, ora 19.30
Arbitri: Augustus Constantin - Cristian Nica, Radu Ghinguleac - Lucian Rusandu.
Observatori: Nicolae Grigorescu, Adrian Ionescu.
Universitatea Cluj - FCM Targu Mures, duminica, ora 14.00
Arbitri: Florin Marcu - Octavian Sovre, Marius Nicoara - Florin Ghimbasan.
Observatori: Corneliu Fecioru, Florin Halagian.
Gloria Bistrita - Victoria Branesti, luni, ora 17.00
Arbitri: Ovidiu Hategan - Zoltan Szekely, Sebastian Gheorghe - Calin Mocean.
Observatori: Dan Dragos Craciun, Gheorghe Nedelescu.
Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova, luni, ora 19.00
Arbitri: Istvan Kovacs - Eduard Dumitrescu, Gero Szabo - Stefan Erdei.
Observatori: Ion Muresan, Emeric Dembrovski.

Modifică setările cookies