CFR Cluj 1-0 Corona Brasov! Minca apara penalty in minutul 85! Grigoras obtine prima victorie cu CFR

Superliga
Data publicarii: Luni 26 August 2013, 20:52
Data actualizarii: Luni 26 August 2013, 21:25

►S-o intoarcem ca la Ploiesti! Petrolul - Swansea, joi 20:30, IN DIRECT PRO TV si Voyo.ro!

LIVETEXT

FINAL

'84 Neacsa trage slab iar Minca retine mingea in 2 timpi!

'83 HENT in careu, este penalty pentru Corona.

'66 Paul Batin iese in aplauzele spectatorilor! In loc lui intra Florin Costea

'64 Schimbare la Corona: Iese Olariu si intra Marcos

'62 Batin scoate mingea in centrul careului insa Deac trimite peste poarta!

'56 Prima schimbare la CFR: iese Rui Pedro si intra Djokovic.

'53 Deac centreaza in fata portii, insa Ogbu nu ajunge la minge!

'46 Incepe a doua repriza dupa un moment de reculegere mai "special", cu instalatia de nocturna inchisa!

'45 Inca o ocazie pentru Deac! Ilie blocheaza sutul acestuia!

'44 Ocazie mare pentru CFR! Voiculet paseaza "fin" pentru Deac, care centreaza in fata portii, insa niciun jucator de la CFR nu ajunge la minge.

'40 Marc scoate greu de langa bara dupa reluarea cu capul al lui Batin. Corner pentru CFR!

'33 Cartonas galben pentru Ionut Rada

'18 GOL CFR! Paul Batin a centrat puternic in fata portii, iar Ogbu inscris din fata portii!

'12 Sansa uriasa pentru CFR. Rada a executat puternic o lovitura libera, insa Marc a respins in corner