Jucatorul care trebuie neaparat sa revina la Steaua! "Dumnezeule, ce jucator! La Steaua nu e niciunul ca el!" Nikolic e aparat: "A jucat bine!"

Steaua pandurii tg jiu Superliga
Data publicarii: Duminica 21 Octombrie 2012, 23:27
Data actualizarii: Duminica 21 Octombrie 2012, 23:34

Pandurii 0-0 Steaua / Unul dintre cele mai frumoase meciuri terminate fara gol marcat a avut loc la Tg Jiu - Steaua a ramas pe primul loc!

"Prima repriza m-a multumit. Si pe fanii Stelei i-a multumit ca a fost 0-0. In a doua repriza a fost mai buna Steaua. Am zis 1-1, am gresit, trebuia sa zic meci egal. Steaua a avut un nivel mare astazi, la fel si Tg Jiu.

Sa stiti ca cei din Tg Jiu au pasat incredibil. Steaua a aratat maturitate. Mie mi-a placut.