Dinamo da semne de viata! Zicu aduce victoria in ultimele secunde la Cluj. COMENTEAZA AICI!

Data publicarii: Sambata 22 Martie 2008, 18:05
Data actualizarii: Sambata 22 Martie 2008, 18:05
U CLUJ 1-2 DINAMO

Dinamo da semne de viata: dupa 2-1 cu Iasiul lui Popa, dinamovistii au castigat cu acelasi scor la Cluj in fata lui U, echipa care a batut Steaua si Rapid in acest sezon. Mutlescu a schimbat din nou tactica si a trecut de la 4-4-2 la 4-3-3 insa a fost cu noroc pentru Dinamo.

Bratu a obtinut un 11 metri in minutul 35, iar Danciulescu n-a mai ratat in meciul de Cupa cu Mioveni si a ajuns la al 13-lea gol in acest sezon. Clujenii au revenit prin Flavius Bad, insa Zicu a fost din nou omul decisiv pentru "caini" si a adus victoria in minutele de prelungire.

Cum ti-a placut jocul campioanei? Crezi ca tactica lui Gigi Multescu a dat roade? A reusit noul antrenor al lui Dinamo sa schimbe fata echipei? COMENTEAZA AICI!