Decizie SOC al lui Reghe! Un stelist a fost exclus din lot inainte de meciul cu Otelul! Motivul pentru care e OUT de la Steaua:

Laurentiu Reghecampf Steaua stefan nikolic Superliga
Data publicarii: Vineri 06 Decembrie 2013, 07:24
Data actualizarii: Vineri 06 Decembrie 2013, 07:25

► Trageri la sorti “Adio, dar RIOman cu tine!”, vineri 18:00, IN DIRECT la Sport.ro!

Stefan Nikolic a fost exclus din lotul Stelei, atacantul muntenegrean nefiind utilizat in meciul din sferturile Cupei Romaniei cu Otelul Galati. Nikolic a comis-o din nou si i-a fost transmis ca nu mai are ce cauta in lotul echipei lui Laurentiu Reghecampf, anunta Dolce Sport.

Motivul pentru care Nikolic este pe lista neagra este ca acesta si-a spart nasul in timpul liber! Nikolic a avut de-a lungul timpului mai multe derapaje iar aceasta a fost picatura care a umplut paharul.

Nikolic a fost folosit in doar 8 partide in acest sezon - el a fost titular in partida cu Petrolul Ploiesti din campionat, fiind insa schimbat la pauza dupa o prima repriza slaba