CUVINTELE lui Prepelita arata ca e la un pas de prelungire! "Noi suntem o mare familie aici!" Ce urmeaza pentru el:

Superliga
Data publicarii: Duminica 05 Aprilie 2015, 22:34
Data actualizarii: Duminica 05 Aprilie 2015, 22:51

Gaz Metan 1-2 Steaua | Prepelita a marcat un gol la Medias, in minutul 11 - FAZELE AICI

"Era un teren greu, ne asteptam la un meci greu, pentru ca si ei lupta pentru evitarea retrogradarii. Eu ma bucur ca am marcat, insa treaba mea e alta. Totusi, nu am cum sa nu ma bucur.

Raul mi-a dat o pasa foarte buna, eu am urmarit mingea si am inscris. Vom vedea daca aceastea sunt ultimele mele goluri in tricoul Stelei. Eu nu am mai vorbit cu domnul Becali, de cand a iesit de la inchisoare. Inca nu am discutat nimic.

Ne bucura ca patronul e in libertate, dansul ne plateste, e ca un tata pentru noi, e normal sa fim bucurosi ca e langa noi. Il asteptam si pe MM, pentru ca familia sa fie completa.

Treburile cu Armata sper sa se rezolve, lucrurile sa se termine cu bine, iar fanii sa vina langa noi.

Daca Targu Mures bate in continuare, nu ne putem declara invingatori in campionat, decat cand o sa fie un avantaj matematic clar. Daca pierdem noi, iar ei castiga, atunci ajung la patru puncte, se complica situatia", a spus Prepelita la Digi.