Bonetti: "Sunt dezamagit de jocul din prima repriza! In a 2-a parte puteam sa castigam, am avut 3-4 ocazii!" Cei doi jucatori de la Dinamo care l-au impresionat:

Dario Bonetti Dinamo Superliga
Data publicarii: Duminica 06 Mai 2012, 00:24
Data actualizarii: Duminica 06 Mai 2012, 00:32

Dinamo 0-1 CFR Cluj / Dinamo a iesit total din lupta pentru titlu dupa golul lui Kapetanos din minutul 90, CFR luand un avans de 8 puncte in fata "cainilor"

"Din cauza rezultatului, suntem evident dezamagiti. Am pierdut si atunci cand pierzi e normal sa fii dezamagit.
In repriza a 2-a, Dinamo a avut mai multe actiuni, a pus presiune. Pentru prima repriza sunt dezamagit de jocul echipei.

Sa nu uitam ca in continuare lipsesc jucatori importanti. Nu vreau sa gasesc vreo scuza, dar sa nu uitam ca puteam castiga foarte bine si noi acest meci, am avut 3-4 ocazii in a 2-a repriza.

Sunt multumit de jucatorii noi care au intrat astazi. Nica a jucat bine, Curtean a jucat foarte bine" a spus Dario Bonetti dupa meci.