"Asta inseamna echipa PUTERNICA!" Becali, euforic dupa revenirea cu victorie a lui Reghe la Steaua! Ce gest a facut la 2-0

Gigi Becali Steaua Superliga
Data publicarii: Duminica 06 Decembrie 2015, 23:01
Data actualizarii: Duminica 06 Decembrie 2015, 23:04

Steaua 2-0 Craiova / Patronul Stelei e in sfarsit fericit. L-a readus pe Reghe, care a reusit sa debuteze cu victorie la primul meci.

Steaua s-a impus in fata Craiovei prin golurile marcate de Papp si Tade la distanta de doua minute. De fericire, Becali s-a suit pe balustrada de la tribuna oficiala a stadionului din Pitesti si a ridicat ambele brate in aer.

Becali e fericit, dar nu e convins de castigarea titlului cu Reghe pe banca.

"In minutul 80 au avut un corner, asta inseamna echipa puternica. N-au trecut de jumatea terenului! Nu ma intereseaza de Tade, vorbesc de toata echipa. Asta e echipa puternica! Nu stiu daca luam titlul, asta doar Dumnezeu stie", a declarat Becali.

Patronul Stelei si-a intrerupt discursul si a plecat insa dupa ce a fost intrebat despre Mirel Radoi, care si-a dat demisia din toate functiile de la Steaua si a parasit clubul.