Arman Karamian: "UTA nu este o echipa care sa se lupte pentru retrogradare"
"Meciul a fost extraordinar. A fost un meci greu pentru ca intalnirile dintre Timisoara si UTA sunt speciale, indiferent pe ce loc se afla echipele. Important este ca am castigat trei puncte. UTA nu e o echipa care sa se lupte pentru retrogradare. Au jucat bine, dar noi nu le-am dat sansa sa faca mai mult", a spus Arman.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News