Arlauskis a luat un gol la 12 minute la debut! Fanii: "Sa plece, nu e de Steaua!" Ce veste proasta le da Galca suporterilor

Data publicarii: Joi 26 Iunie 2014, 21:27
Data actualizarii: Joi 26 Iunie 2014, 21:27

Debut de cosmar pentru Arlauskis la Steaua! A luat 5 de la o echipa de liga a 2-a din Elvetia. Keseru a mai spalat rusinea si e golgheterul Stelei lui Galca.

Arlauskis a luat un gol la 12 minute, in primul sau meci la Steaua. A fost bombardament la poarta stelistilor, care au incasat 5 goluri de la Lugano - echipa de liga a doua din Elvetia

"Normal ca sunt dezamagit! S-au facut si greseli personale si de aici au venit si golurile!", spune Galca.

Dupa o ora, Galca l-a schimbat pe Arlauskis cu Cojocaru si Steaua n-a mai luat gol.

"Parerea mea si a noastra e ca Arlauskis nu are ce cauta la Steaua! Cu Arlauskis cred ca ajungem pe la mijlocul clasamentului!", spune un fan al Stelei.

La 5-0, elvetienii au lasat-o mai moale si Keseru a marcat de doua ori! Steaua a reusit faza meciului, la golul 2 al lui Keseru!

Steaua a luat 7 goluri in primele doua meciuri. Si inca n-a dat peste nume grele. In Anglia va juca cu doua campioane - Ludogoret si Anderlecht.

"-Va puteti indeplini obiectivele cu ce aveti la dispozitie?