"Nu mai am bani, am dat milioane pe jucatori care nu au confirmat!"
"La acest moment, Steaua este la 5 puncte de Urziceni si 6 de Dinamo. Deci nu avem motive sa fim ingrijorati.", a mai spus Becali la sport.ro
"Dorinel si-ar dori achizitii dar nu vrea patronul. Nu voi mai aduce jucatori straini. Am gresit, am dat milioane si milioane pe jucatori care nu au confirmat. Nu mai am bani, e problema cuiva? Nu e problema voastra! Steaua e a mea si va fi a nepotilor mei in vecii vecilor. Nu am nicio problema financiara" a mai Spus Becali.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News