VIDEO! Adrian Cristea a reusit un SUPER gol la debutul pentru U Cluj!

Superliga
Data publicarii: Luni 24 Ianuarie 2011, 12:23
Data actualizarii: Luni 24 Ianuarie 2011, 13:34

U Cluj a facut egal in primul amical din Antalya cu rusiide la Sibir Novosibirsk.

Antrenorul Ionut Badea a trimis in teren, in prima repriza, urmatorul 11:

12. Marius Popa - 18. Bogdan Ungurusan, 6. Octavian Abrudan, 5. Steven Pele, 3. Gaston Mendy - 31. Sebastian Cojocnean, 24. Habib Balde, 22. Gabi Bostina, 30. Adrian Cristea - 26. Nwakaeme Anthony, 11. Gabriel Machado

CLICK AICI PENTRU SUPER GOLUL LUI ADRIAN CRISTEA!

LIVE TEXT:

Meciul a fost amanat din cauza furtunii!

Min 30: Partida a fost oprita din cauza furtunii de afara. Este putin probabil ca meciul sa fie reluat astazi

Min 27: Vremea este urata, ploua torential in continuare

Min 22: GOL 1-1 / Rusii restabilesc egalitatea dupa un sut din unghi, din interiorul careului

Min 19: GOL 1-0 / Contraatac Universitatea Cluj, Cristea il deschide in stanga pe Tony, nigerianul intoarce mingea la marginea careului de unde Cristea suteaza la vinclu

Min 12: Ocazie mare de gol pentru Sibir. Centrare din banda dreapta, Popa respinge

Min 6: Centrare Ungurusan, mingea e respinsa de fundasii rusi

Min 1: A inceput partida

In repriza secunda vor intra in teren urmatorii: 21. George Busca, 2. Bogdan Buhus, 25. Daniel Munteanu, 13. Silviu Izvoranu - 16. Afonso Delgado, 8. Nasser Menassel, 10. Alex Pacurar, 7. Paul Tene - 27. Valentin Lemnaru, 9. Claudiu Niculescu

Rezerve: 23. Rares Cucui, 28. Vasile Gheorghe, 17. Andrei Voican, 20. Helder Castro, 32. Vlad Morar

►Portarii Marius Popa, Florin Matache si Ionut Bosneag vor evolua fiecare cate 30 de minute

►Cu o ora inainte de inceperea partidei amicale, in Antalya ploua torential, cu toate ca astazi vremea a fost buna pana in acest moment