90 de minute DECISIVE! Scenariul prin care Steaua il 'pierde' GRATIS pe Costel Galca inainte de meciul cu ASA Targu Mures:

SPORT.RO
Data publicarii: Miercuri 22 Aprilie 2015, 20:19
Data actualizarii: Miercuri 22 Aprilie 2015, 20:31

Daca nu bate la Cluj, Galca poate fi demis si poate ramane si fara jumatate de milion de euro! Becali nu-l mai vrea.

Becali a incercat sa-l convinga pe Galca sa renunte la clauza de 500.000 de euro. Fara succes. Doar cu acesti bani il poate da afara cat e pe primul loc!

"Galca trebuie lasat sa termine campionatul. El va lua si campionatul si cupa si tot, o sa vedeti! Si va pleca de la Steaua chiar daca i se mareste contractul!", anunta Dumitru Dragomir.

Daca Steaua se impiedica de U Cluj, Targu Mures poate trece pe primul loc. Atunci, Becali il poate demite pe Galca fara sa-si goleasca conturile!

"Eu personal il apreciez pe Costel, nu pot eu acum sa ii dau sfaturi lui Gigi", spune Hagi.

Dragomir il cearta pe Galca, pentru ca n-a mers la botezul lui Chipciu, acolo unde Reghe a dansat cu stelistii!

"Pana la finalul campionatului Steaua va castiga si va iesi campioana Romaniei!", anunta Reghecampf.

"Daca va castiga campionatul, toata lumea o sa spuna ca e bun Galca! Nu cred ca strica la ceva ca Reghecampf a venit la botez, din contra, ajuta", crede Ilie Nastase.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!