7 PERLE pentru Champions League! Becali a DEZVALUIT lista de transferuri din vara! Ce jucatori vin si cine PLEACA de la Steaua:

Gigi Becali Steaua Superliga
SPORT.RO
Data publicarii: Luni 08 Aprilie 2013, 06:50
Data actualizarii: Luni 08 Aprilie 2013, 06:51

Steaua 3-1 Iasi /  Gigi Becali a dezvaluit planul de transferuri din vara asta! Vrea sa faca 7 transferuri de Champions League!

"Cred ca Alibec e al Stelei, ma intereseaza cel mai mult Bokila, dar sa vedem daca putem sa-l luam. E bun, noi am luat Iancu, Alibec, o sa mai luam probabil pe Nistor de la Pandurii, daca este sa-l luam si pe Bokila, sa ne intelegem cu walter: ei dau 300.000, noi le dam 500.000, nu e bine sa castigi 200.000?

Cu Keseru nu e adevarat, nu stiu nimic, intrebati-l pe MM. Iorga? A vorbit MM, au cerut 1 milion de euro iar eu i-am zis ca le dam 1,1 milioane, 1 milion nu le dam! :)

Pe Viera s-ar putea sa-l luam, mai e si Radut care revine in vara, e al nostru, nu?

O sa mai luam si un atacant din strainatate. Nu stiu cine, o sa vedem. In vara iau 7 jucatori si nu pleaca nimeni! Ca sa stiti! De ce sa plece Chiriches? Daca are valoare trebuie sa joace la Steaua! E subiect inchis, nimeni nu pleaca! Nici Latovlevici!

Bine, Rocha, da pleaca. Ii dau 50.000 de euro cui ii ia! 75.000 de euro dau cand pleaca Rocha si Mihai Costea!

In seara asta am hotarat, cu o mica rotita se schimba masinaria. N-ati vazut echipa cu Parvulescu si fara Latovlevici? Orice rotita e importanta! Pana intram in grupe nu pleaca nimeni, pana atunci sa isi ia adio!

Ce, eu sunt samsar? Dupa ce ne calificam in grupe le dau drumul sa plece in iarna! Si daca ma supar nu le dau drumul nici in iarna! Daca ne calificam in optimile Ligii nu le dau drumul!", a declarat Gigi Becali, la Digi.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!