Meci de COSMAR pentru pariori: Napoli, inca o victorie intr-un mod absolut incredibil! La pauza, Napoli era condusa! Toate rezultatele din Italia:

Napoli Italia
Data publicarii: Duminica 11 Noiembrie 2012, 18:45
Data actualizarii: Duminica 11 Noiembrie 2012, 18:45

Dupa ce joi a reusit sa intoarca soarta meciului cu Dnepr intr-o maniera fantastica, cu trei goluri inscrise in ultimele 15 minute, Napoli a reusit un nou meci memorabil. De aceasta data, in campionat, in partida jucata in deplasare cu Genoa.

Desfasurare incredibila a meciului dintre Genoa si Napoli. Echipa lui Walter Mazzari a fost condusa la pauza cu 1-0, dar a reusit sa revina pe tabela in minutul 54, prin golul inscris de Mesto. Doua minute mai tarziu, Genoa si-a reluat avantajul de un gol pe tabela, si conducea cu 2-1, insa ultimele 10 minute au fost de-a dreptul nebune.

Cavani a inscris in minutul 80, pentru ca pe final, in minutele de prelungire, Napoli sa mai inscrie de doua ori. S-a terminat 2-4 asadar, iar Napoli isi pastreaza pozitia a treia in clasamentul din Serie A.

Genoa 2-4 Napoli (Immobile '23, Bertolacci '56 / Mesto '54, Cavani '79, Hamsik '90, Insigne '90)