Fanii lui Lazio l-au convins: Lulic isi schimba numarul de pe tricou, dupa minutul in care a marcat golul victoriei in finala Cupei Italiei cu Roma!

Lazio Lulic Italia
Data publicarii: Vineri 28 Iunie 2013, 15:29
Data actualizarii: Vineri 28 Iunie 2013, 15:30

►Stadionul e prea mic! SuperCupa Romaniei: STEAUA - PETROLUL, miercuri 10 iulie 20:45, IN DIRECT ProTV si Voyo.ro

Bosniacul Lulic a primit o propunere mai putin obisnuita din partea fanilor - sa isi schimbe numarul de pe tricou in 71, dupa minutul in care a marcat golul victoriei in finala Cupei cu AS Roma, scrie calciomercato.com.

Fundasul de 27 de ani, care joaca in prezent cu numarul 19 pe tricou s-a declarat incantat de idee si este foarte posibil ca in sezonul urmator sa preia numarul propus de fani.

Lulic a marcat unicul gol al finalei de pe Olimpico in urma cu o luna, si i-a adus lui Lazio cea de-a 6-a Cupa a Italiei din palmares.