VIDEO De cate minute a avut Marica nevoie sa MARCHEZE! Transmite-i un mesaj! Sttugart 7-0 M'gladbach!

Data publicarii: Sambata 18 Septembrie 2010, 18:14
Data actualizarii: Sambata 18 Septembrie 2010, 19:25

CLICK aici pentru rezultate LIVE si clasamentul din Bundesliga

Ciprian Marica a marcat un gol in victoria lui VfB Stuttgart cu  Borussia Monchengladbach, scor 7-0 (2-0), intr-un meci contand pentru etapa a IV-a a Bundesligii.

Marica, introdus in teren in minutul 74 de antrenorul Christian Gross, a marcat al saptelea gol al formatiei sale sase minute mai tarziu.

Celelalte goluri ale echipei VfB Stuttgart au fost marcate de Pogrebnyak '2, '55, '60, Niedermeier '21, Kuzmanovici '64 si Delpierre '73. Victoria in companiei formatiei Borussia Monchengladbach reprezinta primul succes pentru VfB Stuttgart in sezonul 2010/2011 al Bundesligii, pana la acesta echipa lui Marica inregistrand trei infrangeri.