Nemtii nu mai joaca pentru puncte, ci pentru SHOW! In minutul 70 era un plictisitor scor de 2-0 la Dortmund - Stuttgart! S-a terminat 4-4, goluri nebune: VIDEO

Germania
Data publicarii: Sambata 31 Martie 2012, 10:30
Data actualizarii: Sambata 31 Martie 2012, 10:30

Borussia si Bayern se lupta pentru titlu, dar au uitat ca joaca in Bundesliga. Nemtii sunt mai spectaculosi ca niciodata sezonul asta

Dupa 3 meciuri in care Bayern a inscris ba de doua ori cate 7 goluri, ba sase, liderul din Bundesliga a inceput sa prinda gustul. Era 2-0 pentru Dortmund, in minutul 70, dupa golurile lui S. Kagawa si Błaszczykowski. Si a inceput show-ul! Ibisevici a facut 2-1, Schiber a dus scorul in 2 minute la 3-2 pentru Stuttgart, dupa o dubla de senzatie. Hummels egaleaza in minutul 82, Perisici face 4-3 pentru lider in minutul 87. Getner a inchis tabela, 4-4, in prelungiri, cum altfel :)