FA-BU-LOS! Bomba MAXIMA ca a lui Zidane! Era sa sparga mingea dupa un sut uluitor! Probabil cel mai frumos voleu din 2013: VIDEO

Maximilian Beister Germania
Data publicarii: Marti 03 Decembrie 2013, 22:16
Data actualizarii: Marti 03 Decembrie 2013, 23:26

►SPORT.RO: Petrolul - Vaslui miercuri 19:00 ► PRO TV: Dinamo - Pandurii miercuri 21:30 si Steaua - Otelul joi 20:30. Bate Cupa!

Meciurile din Cupa Germaniei au oferit in aceasta seara un gol cu adevarat sclipitor! Maximilian Beister de la Hamburger SV a deschis scorul cu FC Koln cu un sut din voleu cu adevarat spectaculos chiar inainte de pauza.

Hamburg s-a calificat in turul urmator datorita golului lui Ilicevic din minutul 84 dupa ce Matuszczyk egalase la 9 minute dupa pauza.

CLICK AICI PENTRU A VEDEA GOLUL

Intr-un alt meci de astazi, Kaiserslautern a invins-o cu 3-0 pe Union Berlin. Hoffenheim a eliminat-o pe Schalke dupa un 3-1 in deplasare iar Dortmund a trecut cu 2-0 de Saarbrücke.