VIDEO Rasturnari ULUITOARE! Hazard si Joe Cole au facut cel mai nebun meci din Franta: Lille 4-4 Nice!

Lille Nice Franta
Data publicarii: Joi 22 Decembrie 2011, 10:31
Data actualizarii: Joi 22 Decembrie 2011, 10:37

Campioana Frantei a facut din nou un meci nebun. De data asta cu Nice, scor 4-4.

Civelli a deschis scorul cu un autogol in minutul 9, insa tot el s-a revansat in minutul 16 si a egalat pentru Nice. Joe Cole a marcat pentru 2-1, insa Djadjedje a schimbat situatia cu o dubla in minutele 35 si 45. Soarta partidei s-a schimbat din nou, dupa eliminarea lui Mouloungui De la Nice din minutul 69. Hazard a reusit sa inscrie si sa aeduca egalarea pentru Liile, pentru ca Belmont sa faca 4-3 in minutul 88. Bucuria campionilor din Franta n-a durat decat 2 minute, pentru ca cei de la Nice au revenit din nou si au egalat dramatic prin Clerc.