Bataie ca in filme la un meci de liga a doua! Politia a intervenit pe teren! VIDEO

Fotbal intern
Data publicarii: Sambata 08 Octombrie 2016, 14:44
Data actualizarii: Sambata 08 Octombrie 2016, 14:45

Meciul dintre Unirea Tarlungeni si Olimpia Satu Mare a fost intrerupt timp de 15 minute din cauza unui scandal imens.

La scorul de 0-2, jucatorii gazdelor s-au pierdut cu firea, iar in urma unui fault la mijlocul terenului, jucatorii s-au luat de gat si a iesit o altercatie generla soldata cu 5 cartnase rosii.

Centralul a eliminat doi jucatori de la Tarlungeni plus antrenorul si doi fotbalisti de la Satu Mare, iar meciul a fost oprit la scorul de 0-2 in minutul 83, fiind reluat ulterior dupa 12 minute de pauza, scrie Ilfov Sport.

Arbitrii au parasit gazonul insotiti de politie.Partida s-a reluat dupa multe minute de pauza si s-a incheiat cu scorul de 0-2.