VIDEO! Cum au cantat si petrecut fanii lui Liverpool din Bucuresti victoria cu Benfica

Publicitate

Campionii de la Urziceni au scapat cel mai bine pe Anfield in acest sezon de Europa League ! Benfica si-a luat 4 de la Liverpool, care e in semifinale. Calificarea a fost sarbatorita si la Bucuresti de fanii lui Liverpool.

Cel mai tare imn din lume a rasunat de pe Anfield pana la Bucuresti intre doua goluri ale lui Liverpool. Golurile lui Kuyt, Lucas si Torres au fost sarbatorite cu bere.  

Desi n-a mai castigat nimic de 4 ani, Benitez e cel mai iubit om la Liverpool. "Stiu totul despre Atletico. Si ce nu stiu, imi va spune Fernando" a spus Benitez cu gandul deja la semifinala Europa League. Torres a crescut la Atletico si va reveni la Madrid dupa 3 ani.

ARTICOLE PE SUBIECT
Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!