Momentul serii in Europa League! In minutul 120 era 3-0 si gazdele atacau. Ce se intampla in ultima secunda a meciului e DIABOLIC

Europa League Zilina Europa League
Data publicarii: Vineri 07 August 2015, 19:45
Data actualizarii: Vineri 07 August 2015, 19:48

De asta iubim atat fotbalul! Momentele de genul celui din finalul acestui meci merita TOTI banii.

Vorksla Poltava - Zilina s-a terminat 3-1. Slovacii au mers in play-off-ul Europa League dupa un final dramatic! Invingatori la ei acasa cu 2-0, jucatorii de la Zilina au fost intorsi in Ucraina. Vorksla a avut 2-0 dupa 90 de minute, apoi a mai primit un gol in prelungiri. Ultimele doua minute din repriza a doua a timpului suplimentar au fost ireale. Vorksla a ratat doua ocazii uriase, apoi brazilianul William a lovit in chiar ultiam secunda a prelungirilor de la prelungiri. :)