Faza care arata ca Chelsea nu a avut NICIO SANSA la Bucuresti! Apararea Stelei a functionat perfect! Cum a fost Torres RIDICULIZAT de ChiriCASH si Lato:

Data publicarii: Vineri 08 Martie 2013, 09:37
Data actualizarii: Vineri 08 Martie 2013, 09:37

Scrie AICI mesajul tau pentru Steaua si noi il ducem in vestiar!
►Man. U – Chelsea, sferturi FA Cup, duminica 18:30 in direct Sport.ro si Voyo.ro!
►Chelsea - Steaua, joi 22:00 in direct PRO TV si Voyo.ro

Era minutul 56 al partidei, Steaua avea deja 1-0 dupa golul marcat in prima repriza de Raul Rusescu, iar Chelsea incerca sa inscrie macar un gol pentru a putea merge 'linistita' la Londra. Apararea Stelei, condusa de Chiriches, a functionat perfect, Torres, Hazard si mai apoi Mata, fiind blocati la fiecare faza.

Dupa ce se facuse de ras in prima repriza, cu o dribling direct in afara terenului, Fernando Torres a cazut inca o data victima fundasilor stelisti, Chiriches si Latovlevici ridiculizandu-l la o faza in margine.