Austria Viena 2-4 Roma, Fener 2-1 Man. United, Anderlecht 6-1 Mainz, DUBLA si assist genial STANCIU | Villarreal 1-2 Osmanlispor! GOOOL RUSESCU! Southampton 2-1 Inter

23:43 03 Nov
Raul a ajuns la 12 goluri in ultimele 16 jocuri europene!

23:39 03 Nov
La doua minute dupa ce a intrat in locul lui Webo, Rusescu inscrie pe terenul lui Villarreal! Raul are 3 goluri in dubla cu semifinalista Europa League din sezonul trecut!

23:12 03 Nov
Rezultatele din Europa League in minutul 50

23:10 03 Nov
Villarreal egaleaza cu Osmanlispor in startul reprizei a doua!

22:22 03 Nov
S-au marcat doar doua goluri in primele 15 minute ale partidelor care au inceput la 22:05!

22:20 03 Nov
Daca scorul din Spania s-ar pastra pana la final, Osmanlispor ar ajunge la 7 puncte, Villarreal ar ramane cu 5!

Steaua are doar doua acum, Zurich 4. Victoria e un must pentru ca echipa lui Reghecampf sa mai existe in discutiile despre calificare!
22:16 03 Nov
Surpriza uriasa la Villarreal! Osmanlispor a deschis scorul! Webo a marcat! Rusescu e doar pe banca la turci.

21:58 03 Nov
MECIURILE CARE INCEP LA 22:00

SCORURILE MECIURILOR DE LA 20:00

21:40 03 Nov
SCORURILE IN ACEST MOMENT

21:16 03 Nov
Inca un moment superb reusit de Stanciu :)

20:52 03 Nov
Scorurile la pauza in Europa League. Mai jos vedeti golurile lui Stanciu

20:48 03 Nov

DUBLA STANCIU! Mijlocasul roman a marcat in minutul 41, din pasa lui Chipciu! Seara magica pentru jucatorul de 8 milioane de euro al lui Anderlecht!

20:40 03 Nov
Ati vazut cum au reactionat fanii lui Anderlecht dupa golul reusit de Stanciu? VEDETI VIDEO AICI
20:12 03 Nov

GOOOOOL STANCIU! A marcat primul sau gol la Anderlecht de la transfer, in minutul 9 al meciului cu Mainz, dupa o pasa a lui Chipciu. E 1-0 pentru belgieni

20:11 03 Nov
Inceput spectaculos in Austria Viena - AS Roma, in grupa Astrei. In minutul 4 era deja 1-1, dupa ce Kayode a deschis scorul in minutul 2, iar Dzeko a egalat in minutul 4.
20:00 03 Nov