Clipul de 15 secunde pe care il tinem pe REPEAT toata ziua! Asta e bucuria fotbalului! Reactia nebuna a comentatorilor ProTV la golul de 4-3! VIDEO

Data publicarii: Vineri 15 Aprilie 2016, 08:59
Data actualizarii: Vineri 15 Aprilie 2016, 09:30

Meci de poveste la ProTV! Anfield a trait una dintre marile seri ale istoriei sale! Liverpool a revenit de la 0-2 si 1-3 si a castigat cu 4-3 in fata Borussiei Dortmund, pentru o calificare miraculoasa in semifinalele Europa League.

Ce seara magica pe Anfield! Liverpool merge in semifinale dupa ce a reusit sa rapuna dramatic Borussia Dortmund, cu trei goluri marcate in ultimele 25 de minute

A fost un meci care ne-a dus cu gandul la finala UEFA Champions League din 2005.

"Cam prin minutul asta a inceput miraculoasa revenire a lui Liverpool in finala cu Milan", a spus Mihai Mironica la scorul de 3-1 pentru Borussia.

"Da... dar oare cine e Gerrard acum?", s-a intrebat retoric Ion Alexandru.

Au fost 40.000 de "Gerrard" in tribune, iar Liverpool s-a calificat dramatic, nebuneste, in semifinala Europa League.

Reactia comentatorilor ProTV la golul de 4-3 e de nepretuit! Bucurati-va de fotbal!