Imagini horror cu accidentarea jucătorului Arabiei din meciul cu Argentina! Are bărbia fracturată + Prințul a trimis avion privat pentru a-l duce la operație

Yasser Al Shahrani Arabia Saudita CM 2022
Ana-Maria Popescu
Data publicarii: Marti 22 Noiembrie 2022, 22:19
Data actualizarii: Marti 22 Noiembrie 2022, 22:21

Arabia Saudită a câștigat meciul cu Argentina din prima rundă a grupelor la Campionatul Mondial din Qatar, scor 2-1.

Arabia a câștigat meciul, însă partida putea fi marcată de o tragedie în final, după o accidentare horror, care s-a petrecut în prelungiri. În al cincilea minut al prelungirilor, portarul Al Owais l-a izbit din săritură cu genunchiul în față pe coechipierul său, fundașul Al Shahrani, care a căzut inert pe gazon.