Messi a fost 'UITAT': putini oameni mai cred ca poate iesi golgheter la Cupa Mondiala! Cotele si cea mai buna medie de goluri:

Lionel Messi cm 2014 Olanda CM 2014
Data publicarii: Marti 24 Iunie 2014, 09:21
Data actualizarii: Marti 24 Iunie 2014, 09:32

Situatia e clara in mare parte din grupele de la CM, asa ca pariorii se gandesc la cine poate iesi cel mai bun marcator de la CM.

Cotele il avantajeaza pe Neymar, devenit favorit acum dupa ce aseara a marcat de doua ori in poarta celor din Camerun si a ajuns la 4 reusite la acest turneu final.

COTELE

Neymar a inscris de 4 ori in 3 partide si are cota 3.00 ca iese golgheter la CM. Urmatorul e Benzema, cu 5.50 si 3 goluri marcate in doua partide, pana acum.

Muller a reusit un hat-trick cu Spania si a jucat in total 172 de minute la Mondial. Are un gol la 53 de minute si cota 6.00 ca iese lider in Brazilia.

Messi are doar cota 7.00, chiar daca reusita sa cu Iranul a fost decisiva pentru calificarea Argentinei in optimile de finala de la CM. Leo are 2 goluri in doua partide pana acum.

Van Persie are cota 10.00, Robben are 15.00, iar starul celor din Uruguay - Luis Suarez are cota 26.00 ca iese cel mai bun marcator de la Mondial.

Tot la nivel de cote, Cristiano Ronaldo este trecut cu 301! Si asta pentru ca Portugalia are sanse aproape nule sa iasa din grupa: trebuie ca Germania sa bata SUA la scor mare, in timp ce lusitanii sa distruga Ghana.

Cea mai buna medie de goluri la Mondial este a lui Leroy Fer - olandezul a marcat un gol in cele 15 minute pe care le-a jucat la Mondial, la ultima partida a Olandei din grupa - 2-0 cu Chile.