Zlatan Ibrahimovic LA Galaxy Campionate externe "WOW! Cat de usor pare!" Zlatan este de NEOPRIT la LA Galaxy! A inscris cu o RACHETA din careu si a dat o pasa de pe alta lume
Data publicarii: Duminica 22 Iulie 2018, 10:11
Data actualizarii: Duminica 22 Iulie 2018, 10:12

Zlatan Ibrahimovic are 7 goluri in ultimele 5 partide!

LA Galaxy incepe sa spere la Final Series in Major League Soccer! Cu un Zlatan Ibrahimovic dezlantuit, La Galaxy a ajuns la 3 victorii consecutive dupa ce a invins cu 3-1 in deplasarea de la Philadelphia Union.

La Galaxy a revenit in repriza a doua dupa ce a fost condusa dupa reusita lui Sapong din minutul 29. Kamara a egalat imediat dupa pauza dupa o pasa fantastica a lui Zlatan Ibrahimovc! "Cat de usor pare" au comentat fanii lui LA Galaxy la clipul postat pe retelele de socializare cu pasa lui Zlatan.

Ibrahimovic a inscris apoi cu un sut imparabil din careu pentru ca Ciani sa inchida tabela in finalul partidei.